Alberto Agejevo namų puslapis

Sveiki atvykę į mano voratinklio kamputį. Dabar, kai pradėjau dirbti, turiu vis mažiau laiko tokiems dalykams, kaip savo home page'o palaikymas, bet tikiuosi, kad visgi to laiko pakaks.

Taigi, sudėjau čia beveik visus savo veiklos produktus, kurie, kaip manau, gali kam nors būti naudingi. Kad ir man pačiam. Malonu yra, kai visada gali susirasti reikalingus failiukus, nes susidėjai juos į savo home page'ą!

Jūs vis dar tai skaitote? Šiaip šitas tekstas čia yra tiktai dizaino sumetimais, visi naudingi dalykai slepiasi po nuorodomis iš kairės. Taigi, mykite tas nuorodas arba savo naršyklės (did I just say that?!) mygtuką `Atgal'. Na žinoma, aš pats žinau, kad tokie mygtukai yra gal tik pas keletą žmonių visoje Lietuvėlėje, t.y. GNOME vertėją Gediminą Paulauską, Operos vertėją Eugenijų Paulauską ir Mozillos 6 vertėją Aidą Žandarį. Bet tai nieko. Jūs galite paspausti mygtuką `Back'. Bet aš kaip tik tikiuosi, kad jūs to nepadarysite ir pavartysite šitą kuklų mano puslapėlį ilgėliau. Na, jei jūs jau iki čia perskaitėt, tai matyt turite kažkokių rimtų ketinimų. Rinkitės ko norite tarp nuorodų kairėje.

Time-stamp: "2001-03-18 22:50:57 alga"